Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku im. Noblistów Polskich, ul. Szczecińska 60
Cytat dnia
"Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań,
które mają ujawnić to,
czego uczeń nie umie,
podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia
stara się za pomocą pytań ujawnić to,
co uczeń umie
lub czego jest zdolny się nauczyć.",

LIBRUS
Kategorie newsów
Szukaj w serwisie
OFERTA EDUKACYJNA

TECHNIKUM
technik automatyk
technik teleinformatyk
technik informatyk
technik elektryk
technik elektronik
technik hotelarstwa
technik obsługi turystycznej
technik żywienia i usług gastronomicznych

SZKOŁA BRANŻOWA
cukiernik
wielozawodowa

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Artykuły: Aktualności
2018.03.30 Program Erasmus + Wielkie Przygotowania Do Stażu W Rimini

Nasza wybrana piętnastka uczniów z kl. 3bH, 3cK i 3dT sumiennie przygotowuje się do stażu zagranicznego.

2018.03.21 - Dzień Otwartej Szkoły

W dniu 31 marca 2018r, w godzinach od 11 do 14, odbędzie się Dzień Otwartej Szkoły. Zapraszamy

2018.03.20-21 - Turniej gier e-sportowych

W dniach 20 i 21 marca odbył się turniej gier e-sportowych dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie rywalizowali w grach League of Legends oraz w Counter Strike - Global Offensive. Do rywalizacji w League of Legends zgłosiło się 5 drużyn. Najlepszą drużyną okazała się drużyna Clond69 (w składzie: Adam Drojman, Bartłomiej Gasyna, Michał Kałwak, Kacper Polidowczyk, Wojciech Nagórek), która w finale pokonała drużynę "Muzgotrzepy" (w składzie: Szymon Wołoszczak, Krystian Mielewczyk, Julian Cichoński, Eryk Milewski, Olaf Mularczyk). Trzecie miejsce zajęła drużyna KSW - Koledzy Witają Sierpień (w składzie: Igor Szymkowicz, Piotr Ciborowski, Marcel Kulesza, Arek Kłak, Kamil Kisielewski).

2018.03.13-14 - Mistrz Wiedzy Hotelarskiej 2018

13 i 14 marca 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku odbyła się kolejna edycja Międzywojewódzkiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”. W tym roku to już XI edycja konkursu. Konkurs odbywa się pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Słupska.

2018.03.10 - Mój las

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Mój las" uczniowie naszej szkoły zajęli I i II miejsce. Na zdjęciu przedstawiamy zwyciężczynie Natalię Strąk z klasy I b H i ucznia klasy I a E Michała Mazurka, który zajął II miejsce na etapie Okręgowym. Uczniowie będą w tym roku reprezentować naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim. Gratulujemy!!!

2018.03.08 - Zdrowe Odżywianie Oznacza Zdrowy Styl Życia

8 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku odbył się V Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Gimnazjalnych pod nazwą: ,,Zdrowe odżywianie oznacza zdrowy styl życia”. Celem naszego konkursu było m.in.: pobudzenie i rozwijanie zainteresowania uczniów szkół gimnazjalnych problemami żywienia, popularyzacja właściwego odżywiania, kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych i promowanie zdrowego stylu życia. Tematyka wiodąca tegorocznego konkursu to: „Zdrowy deser”.

2018.03.06 Wystawa Antydyskryminacyjna Pn. „Słowa Ranią” - Zdjęcia Autorstwa Michała Giedrojcia

Zapraszamy do zapoznania się z wystawą antydyskryminacyjną pn. „Słowa ranią” będącą elementem kampanii społecznej „Słupsk i Ustka miastami bez nienawiści”.

2018.03.04 - Fryzjerstwo Na Najwyższym Poziomie

Nasza uczennica z kl. 3g Paulina Bagińska wygrała w ubiegłą niedzielę 4 marca konkurs fryzjerski, który odbył się w siedzibie słupskiego cechu przy ul. Kowalskiej 1. Paulina rywalizowała z kilkunastoma zawodnikami z różnych zakładów rzemieślniczych w ramach konkurencji z fryzjerstwa damskiego i męskiego: strzyżenie męskie, czesanie fryzury męskiej klasycznej, wyciskanie fal na mokro, dzienna fryzura kreatywna i czesanie fryzury dziennej na wieczorową kreatywną.

2018.03.01-06 - Warsztaty Teatralne W Ramach Tygodnia Szekspirowskiego

1.03 i 6.03.2018 r. dwie grupy uczestniczyły w warsztatach teatralnych – szekspirowskich, w ramach tygodnia szekspirowskiego zorganizowanego w naszej szkole. Opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki języka polskiego i biblioteki.

2018.03.01 - Zielono i Wiosennie Z Doram Design

Firma Doram Design uszyła nam nowe zielone siedziska i oparcia na nasze paletowe ławki na holu, za co serdecznie im dziękujemy. W galerii zdjęć możecie zobaczyć naszą radość z rozpakowywania nowych poduch i pierwszą szkolną sesję zdjęciową w kąciku wypoczynkowym. Sprawdziliśmy, jest przyjemnie i wygodnie.

2018.02.01 Szkolny Konkurs "Nobliści Polscy"

Pragniemy poinformować, że zwycięzcami konkursu "Nobliści Polscy" została klasa 1bH,drugie miejsce zajęła klasa 1fI, trzecie - klasa 1dT.

2018.01.25 - Spektakl „Kolorowa, Czyli Biało – Czerwona”

25.01.2018r. odbył się spektakl „Teatr w klasie” – pt. „Kolorowa, czyli biało – czerwona”.

2018.01.16-24 - Chłopcy Z Klasy III AE Mistrzami ZSP Nr 1 W Piłce Siatkowej

Mistrzostwa ZSP nr 1 w piłce siatkowej chłopców organizowane były w dniach 16.01.2018r-24.01.2018 r.

2018.01.14 26 Finał WOŚP Już Za Nami...

Serdeczne i gorące podziękowania składam na ręce wszystkich uczestników szkolnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: uczniów, nauczycieli i pracowników, którzy przyczynili się do zebrania kwoty 1036,69 zł.

2018.01.06 26 Finał WOŚP W ZSP1

Już od 8 stycznia w naszej szkole rozpoczynamy akcję zbierania funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy -Włącz się do niej koniecznie.

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

skład

Pomoc pedagogiczno-psychologiczna

Pomoc materialna
Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

tak

nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

Strona Główna :: Artykuły :: Download :: Forum :: Linki :: Kategorie Newsów

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie